Toyota Finans ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular 

Geri Dön

Toyota Finans nedir?
Toyota Finans, “Herkesi Toyota sahibi yapmak” hedefiyle hem bireyler hem de şirketler için özel finansal çözümler sunan bir finans sistemidir.

Toyota Finans müşterilerine ne sunar?
Toyota Finans, kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturabileceğiniz bir finans sistemi sunar. Tüm ihtiyaçlarınızı en kısa sürede ve tek noktadan; Toyota Plazalardan halledebilmenizi sağlar.

Toyota Finans’ın benzer sistemlerden farkı nedir?
Toyota Finans, otomotiv sektöründe yer alan tüm finansal çözümleri bir arada sunmaktadır. Sektöre yepyeni finans çözümleri de kazandıran Toyota Finans, hızlı, güvenilir ve eksiksiz hizmet vermektedir

Esnek Kredi nedir?
Esnek Kredi seçtiğiniz Toyota’yı kendi koşullarınıza göre alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sayede ödeyeceğiniz peşinatı, taksit miktarını, taksit sayısını ve vade aralığını ihtiyacınıza uygun olarak belirleyebilir, dönemsel balon ödemeler yapabilirsiniz. Kısacası kendi ödeme planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Hızlı Kredi nedir?
T.C. Kimlik Numaranız ile kredi başvurunuzu Toyota Plazalardan hemen yapabilir , kredi cevabınızı 30 dakika içerisinde alabilirsiniz.

Toyota Finans 2. el araçlar için de kredi seçenekleri var mı?
Toyota Finans’ta sadece “0” km otomobiller için değil, 2. el otomobiller için de benzersiz kredi seçenekleri bulunur.

Toyota Finans’ın sunduğu diğer avantajlar nelerdir?
Toyota Finans, düşük faiz güvencesi, 60 aya varan vade seçenekleri, %100’e varan kredi imkanı, ek aksesuar, Toyota Kasko ve Garanti Extra gibi ürünleri de kredilendirme imkanı veren Finans Extra, dönemsel kampanyalar, özel indirimler ve benzeri avantajlar da sunmaktadır.

Toyota Finans sadece kredi seçenekleri mi sunar?
Toyota Finans kredi seçeneklerinin yanı sıra Toyota Kiralama sayesinde şirketler için özel kiralama seçenekleri de sunmaktadır.

Toyota Kiralama nedir?
Toyota Kiralama şirketlere araç ihtiyacını karşılamaları için özel operasyonel kiralama seçenekleri sunar. Toyota Kiralama ile araç sayısına bakılmaksızın yüksek adetli filo indirimden yararlanarak araç kiralanabilir. Bu şekilde kiralanmış araçlar Toyota’nın Türkiye sathına yayılmış geniş bayi ağı tarafından sunulan servis ve orijinal yedek parça hizmetlerinden yararlanabilir, operasyonel maliyetleri düşürebilirler.

Toyota Kiralama’da en az kaç araç kiralamak gerekir?
Toyota Kiralama’da alt limi bulunmamaktadır. Şirketinizin ihtiyacına göre 1 araç kiralasanız bile filo indirimlerinden yararlanırsınız.

Geri Dön